Puikus motyvacinis video padėsiantis nesustoti sportuoti

Kiekvienas iš mūsų svajojame apie dailų ir stiprų kūną, tačiau gana dažnai tai ir lieka tik svajonėmis. Norint iš tiesų pasiekti tai apie ką dažnas svajoja, reikia neįtikėtinai daug valios, pastangų ir svarbiausia motyvacijos, kad nesustotumėte pusiaukelėje ir neliktumėte ant ledo.

Būtent, motyvacijos trūkumas ir pakiša koją visiems pradedantiems sportuoti ir siekti savo svajonių. Iš pradžių mes būname kupini motyvacijos sportuoti ir mums atrodo, kad tikslą pasiekti nebus taip sunku, tačiau reikia būti realistais ir turėti omenyje, kad raumenys neužauga o riebalai neištirpsta per kelias savaites. Pirmieji pastebimi pokyčiai pradeda matytis tik po mėnesio ar dar ilgiau, o galutinis rezultatas, gali būti pasiekimas tik po kelių metų intensyvaus sporto. Taigi, kaip surasti savyje stiprybės ir nepalūžti pačiu sunkiausiu laikotarpiu, kai sportuoti jau nusibodo, o rezultato, dar nematyti ?

Motyvacijai pakelti yra daugybę būdų. Pratimas.lt portalas siūlo pasižiūrėti Puikų motyvuojantį video reportažą Lietuviu kalba, kuriame kalba gerai žinomas pasaulyje fitneso čempionas Gregas Plitas ( Greg Plitt). Sporto įžymybė pasakoja, kad pasiekti tikslo tikrai nebus lengva, tačiau jis yra tikrai pasiekiamas ir motyvuoja, kaip nesustoti pusiaukėle.

Mikroautobuso nuoma Vilniuje