SFP-FE-SX-MM1310-GE Suderinama 100BASE-FX SFP 1310nm 2km SGMII radijo stotelė už Gigabit Ethernet SFP Prievadus
SFP-FE-SX-MM1310-GE Suderinama 100BASE-FX SFP 1310nm 2km SGMII radijo stotelė už Gigabit Ethernet SFP Prievadus
Sku: p9728
(0 Atsiliepimai)
Nauja

€37.25

Aprašymas:

H3C SFP-FE-SX-MM1310-GE Suderinama 100BASE-FX SFP SGMII radijo stotelė už Gigabit Ethernet SFP Prievadus (PRF, 1310nm, 2km, LC) Produkto Informacijos Dalies Nunmber SFP-FE-SX-MM1310-GE Tiekėjo Pavadinimas LODFIBER Formą Tipas SFP Max Duomenų Sparta 100 mbps Bangos 1310nm Max Kabelio Atstumas 2km Sąsaja LC duplex Optiniai Komponentai FP SGMII Kabelio Tipas PRF DOM Support Nr. TX Galia -15~-8dBm Imtuvo Jautrumas Komercinės Temperatūra nuo 0 iki 70°C (nuo 32 iki 158°F) HTS-Suderinti Kodas 851770600 Kokybės Sertifikavimo ir Kokybės standartai yra pagrindas LODFIBER. Mes yra skirta teikti vartotojams su žymiais, standartus atitinkančių produktų ir paslaugų. LODFIBER praėjo daug kokybės sistemos patikrinimus, pavyzdžiui, CE, RoHS, FCC, nustatyta tarptautiniu mastu standartizuota kokybės užtikrinimo sistemą ir griežtai įgyvendinti standartizuotos valdymo ir kontrolės žinoma, dizaino, tobulinimo, produkcijos, instaliavimo bei aptarnavimo. Pastaba: Įdiegti trečiosios šalies radijo stotele nedaro negaliojančiomis tinklo įranga, garantija. Tinklo įrangos gamintojų, visi turime gaires, kuriame nurodoma, kad garantija paramą savo produktus įtakos neturės. Lifetime Warranty Visą optinio pluošto produktų LODFIBER yra visiškai pateisinama nuo medžiagų ir gamybos defektų su gyvenimo garantija. Ši garantija neapima žalos dėl nelaimingo atsitikimo, netinkamo priežiūros, netinkamo naudojimo, aplaidumo, normalaus dėvėjimosi ir plyšimo, arba fizinis paskirstymas spalvų ir medžiagų, per ilgą laiką ir naudoti. Pakuotės ir Ženklinimo Ši lengva valdyti ir gerai saugomų radijo stotele pakuotės buvo paženklintos ir pažymėti numatytasis LODFIBER standartus. Individualų etiketės ar pakuotės sprendimai yra paprašius. OEM & Muitinės Bendradarbiaudami su įvairių pasaulio klasė OEM gamintojai, daugiau nei 8 metus, LODFIBER gali teikti pritaikytą aukštos kokybės ir ekonomiški sprendimai visiems poreikiams ir specifikacijos, įskaitant optinis dizainas, mechaninė dizainas, Spausdintinių plokščių (PCB) išdėstymas ir elektros projektavimo, programinė įranga ir programinės įrangos dizainas, integruota surinkimo, konkrečios etiketės ir kt. Su pompėja pardavimo ir palankių klientų atsiliepimų, LODFIBER buvo sparčiai plečiasi visame pasaulyje ir yra tapti pirmaujančia optinio ryšio pramonės. Jeigu jus domina mūsų produktus, prašome susisiekti su mumis Siunta LODFIBER gali laivų via FedEx, DHL, UPS, TNT, EMS arba klientų įrengtas vežėjas. Straipsniai dažnai yra išsiunčiami tą pačią dieną (kai kurie siųstuvai-imtuvai gali būti pro duris, per 20 minučių). Jei mes neturime sandėlyje, bet mūsų pasaulio sandėliuose, siunta bus atidėtas 1-2 dienas. DHL užtruks 2-4 darbo dienas, pristatymo ir "FedEx" turi tik 1-3 darbo dienas. Ispanija, Italija, Brazilija ir tam tikrų kitų šalių, elementai bus užtrukti ilgiau atvykti dėl muitinės clearan

Žymos: sfp 1310nm, sfp radijo stotelė, sfp prievadą, Pigūs sfp 1310nm, Aukštos Kokybės sfp radijo stotelė, Kinija sfp prievadą Tiekėjų.

  • Prekės Pavadinimas: LODFIBER
  • Modelio Numeris: SFP-FE-SX-MM1310-GE
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 25cm x 1cm (7.87in x 9.84in x 0.39in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.5kg (1.10lb.)

Panašūs produktai